על כל שאלה תשובה                                            המדריך האולטימטיבי למכירה באמזון

המדריך איך למכור באמזון

בואו להיות שותפים לכתיבת המדריך המקיף ביותר למכירה באמזון !

​בפעם הראשונה בישראל "חכמת ההמונים" הולכת ליצור עבורכם המוכרים באמזון,את המדריך האולטימטיבי והמקיף ביותר בישראל למכירה באמזון, ממוכרים אל מוכרים, כל מה שחשוב, כל מה שמועיל,כל מה שצריך לדעת...עכשו במקום אחד.  

   מי יכתוב את המדריך?                                                                                           את/ה, אני, אנחנו...כל אחד יתרום !

בוודאי היתה לך שאלה בקשר לאמזון שמצאת לה פתרון ?  יגעת שעות ומצאת דרך חדשה לעשות פעולה מסויימת, טיפ חשוב, משהו שחייבים לדעת, טעות שעשית והיתה יכולה לעלות ביוקר ?  בטוח שזה יכול לעזור לאלפי מוכרים אחרים !
שתפו את המידע רב הערך הזה במדריך המפורט למכירה באמזון, זה הזמן להחזיר ל"קהילה" מעט ממה שקיבלתם ממנה וכולם יצאו נישכרים.                                         תארו לעצמכם מדריך מפורט עם מאות תשובות על שאלות נפוצות... מדהים !! 

אז איך זה אמור לעבוד ?

כל אחד שמעוניין להצטרף למיזם ולכתוב שאלה+תשובה מפורטת על כל דבר שקשור למכירה באמזון ילחץ על הכפתור הצהוב שלמטה ויגיע לטופס שבו עליו לכתוב שאלה אחת שהטרידה אותו במיוחד ומצא לה פתרון ראוי ונכון. כן,שאלה אחת ממוקדת וברורה ותשובה אחת מפורטת לאותה השאלה.

בשלב הבא אני אאשר כל שאלה+תשובה, אערוך, אארגן ואסדר אותם לפי נושאים והעלה את המדריך לאויר. כל מי שתרם לכתיבת המדריך יקבל כמובן עותק ממנו לשימושו האישי.

חברים,אין שום סיבה שמישהו מכם, גם אם הוא רק מתחיל, לא יעלה לפחות שאלה אחת שמצא לה פתרון או אפילו שחיפש לה במיוחד פתרון לצורך המדריך הזה. אין שאלות טיפשיות, כל שאלה היא חשובה ויכולה לעזור לרבים המתחבטים בדיוק בשאלה הזאת.
הנה חלק מהנושאים שניתן לכתוב לגביהם :
פתיחת חשבונות, ממשק seller central, מציאת מוצרים, ספקים, משלוח לאמזון, FBA, השקת מוצר, פירסום ממומן, כתיבת דף מוצר, מציאת מילות מפתח, שיפור ואופטימזציה, שילוב מוצרים בחבילה, מיסים ועמלות, הזדמנויות עיסקיות, ניהול המלאי,הפקת דוחות, אריזה ושילוח, גרפיקה,שרות לקוחות, פידבקים, קבלת ריויוז,טיפים וטריקים, כלים, מימון, ניהול חשבון תקין, פתיחת קטגוריות ועוד...

ליחצו עכשו על הכפתור הכתום לרשום את השאלה והתשובה שלכם ועזרתם לקהילה שלמה

אלי סלע-קורסים, ליווי והדרכה למכירה באמזון- כל הזכויות שמורות 2016 
052-3501650